Zaproszenie na 2. Memoriał Wiesława Czapiewskiego w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu na 2. Memoriał Wiesława Czapiewskiego - Międzynarodowy Mityng Wielobojowy, który odbędzie się na Stadionie Zawiszy w Bydgoszczy w dniach 22-23 lipca 2023. To wyjątkowe sportowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń.

Mityng będzie gościć wiele gwiazd lekkiej atletyki, w tym niezwykle utalentowaną mistrzynię, Adriannę Sułek. Jej obecność na tym wydarzeniu dodatkowo podkreśli jego prestiż i zapewni nam niezapomniane chwile, pełne sportowej rywalizacji i osiągnięć.

Wstęp jest bezpłatny. Każdy z Was ma możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym widowisku, bez konieczności zakupu biletów. To idealna okazja, abyście mogli cieszyć się sportowym świętem w towarzystwie rodziny, przyjaciół i innych pasjonatów lekkiej atletyki.

Mityng odbędzie się na malowniczym Stadionie Zawiszy, który zapewni doskonałe warunki do śledzenia zawodów. Będziecie mieli okazję zobaczyć najbardziej ekscytujące konkurencje, takie jak biegi, skoki i rzuty, które dostarczą niezapomnianych emocji i adrenaliny.

Przyjdźcie w dniach 22-23 lipca 2023 na Stadion Zawiszy w Bydgoszczy i doświadczcie atmosfery sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy jesteście wieloletnimi fanami lekkiej atletyki, czy dopiero zaczynacie odkrywać jej piękno, Mityng zapewni Wam wspaniałą rozrywkę i niezapomniane wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy! Przybywajcie licznie, aby razem pokazać pasję do sportu i wspólnie cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem.

Organizatorem jest: Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki

SOBOTA 22.07
otwarcie godz. 10:30
początek zawodów godz. 11:00

NIEDZIELA 23.07
początek zawodów godz. 10:00


fot. GREGSOFT Group

Inne artykuły

Korzyści dla firm korzystających z karnetów, bonów i kuponów: dlaczego warto?

W konkurencyjnym świecie biznesu, firmy szukają różnych sposobów przyciągnięcia i zadowolenia klientów.

Czytaj więcej

Przyszłość sztucznej inteligencji w e-commerce

E-commerce (handel elektroniczny) to branża, która stale ewoluuje i przekształca sposób, w jaki konsumenci dokonują zakupów.

Czytaj więcej

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ...